Gyvenant šiandieninio gyvenimo ritmu, sunku sustoti ir rasti laiko pabūti gryname ore bei pasimėgauti jos teikiama ramybe: upelio čiurlenimu, miško ošimu. Tai gali kompensuoti vos vienas lašas – eteriniame aliejuje slypinti natūralios gamtos jėga padeda atstatyti jėgas po sunkios darbo dienos, įkvėpti jėgų naujiems iššūkiams bei darbams. Tai visiškai saugu – Young Living užtikrina aukščiausios kokybės standartus savo produkcijai, todėl juos gali vartoti tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Young Living suteikė galimybę milijonams žmonių daugiau nei 100 šalių ne tik pagerinti sveikatos būklę, bet ir sukurti pastovų pajamų šaltinį. Viena jų esu ir aš – Young Living suteikė man ne tik puikias karjeros galimybes, bet ir progą turėti augančias pajamas bei lankstų darbo grafiką, suderinamą su aktyviu gyvenimo būdu.

1.
Saugumas

Verslas be rizikos – nereikia didelių investicijų, užtenka startinio eterinių aliejų rinkinio, kurio dėka vos per 1-2 metus sukuriamos stabilios pasyvios pajamos. Taip pat tai ne tik finansinis pastovumas, bet ir sveikesnio gyvenimo užtikrinimo garantas.

Jolita Ramanauskaitė-Stankevičienė

Kiekvieno verslo pradžia reikalauja didelių investicijų. Verslo sėkmės – 50%. Rizika didelė. Esu sukūrusi tradicinį verslą ir žinau, kad pradedant nuosavą verslą labai svarbu viską pasverti, pamatuoti ir tikėtis kad pasiseks. Puiku, jeigu pradedamas verslas su partneriu, kurio pagalba ir parama labai reikalinga, tačiau aplinkui pilna konkurentų, todėl turi būti kitoks, išsiskirti produktu, kokybe, darbo stiliumi ir pan. Nuolatinė įtampa neleidžia mėgautis rezultatais.

Young Living veikloje viskas iš esmės kitaip, nei tradiciniame versle. Investuoju tik į savo ir šeimos sveikatą. Šalia turiu nuostabius žmones, kurie suinteresuoti, kad man pasisektų. Visada turiu galimybę pasikonsultuoti ir gauti patarimą. Patarimą iš širdies, nes tai santykių verslas ir pirmiausia yra žmogus ir jo gerovė. Todėl verslo ryšiai yra pagrįsti pasitikėjimu ir pagalba vienas kitam. Dėka Young Living suteiktos galimybės, kuriu savo nuosavą aromaterapijos verslą, kuris gali būti parduodamas, dovanojamas, paveldimas, tačiau šiame versle nesu viena, dirbu su stipriu užnugariu, kuris mane saugo ir auginu nuostabių, nuolat tobulėjančių žmonių komandą!

2.
Mokymų sistema

Pradedantysis gauna individualias konsultacijas pagal sudarytą 6 žingsnių programą 2-3 mėn. Taip pat suteikiama edukacinė medžiaga, padedanti sužinoti daugiau apie produktą, naudojimą, jo teigiamas savybes, Young Living ambasadorystės programą. Tačiau šiuo atveju nėra varžomas kūrybiškumas – nebūtina tilpti į nustatytus rėmus, galima pasitelkti kūrybiškumą savęs ir produkcijos pristatymui.

Sigita Masiukienė

Su Young Living draugauju praktiškai nuo pirmų dienų, kuomet kompanija pasiekė Lietuvą. Man labai patiko produktai, tačiau nuo pat pradžių žinojau, kad noriu daryti kažką daugiau. Panašioje srityje turėjau praktikos, todėl nedelsiant ėmiausi darbo.  Deja, rezultatai nebuvo tokie, kuriais būčiau galėjusi džiaugtis. Daug kas pasikeitė, kuomet pradėjau bendrauti su Jolanta Puziene, ji yra tas žmogus, kuri mane supažindino su svarbiausias šioje veikloje įrankiais: 6 žingsnių programa, proveržio studija ir parodė asmeninio darbo su komandos nariais svarbą.  Su Jolantos tikėjimu manimi ir sistemingu vedimu per keturis mėnesius pasiekiau vadovo kvalifikaciją, dabar turiu naujų ir didesnių tikslų. Taigi, noriu kiekvienam palinkėti, pirma pasinaudoti mokymų sistema, kuri jau yra sukurta, surasti mentorių, kuris turėtų tokius rezultatus, kurių siekiate ir Jūs. Įgijus bazines žinias ir įgūdžius, kurti savo naujas strategijas ir planus. Linkiu Jums  malonių akimirkų, nepakartojamų nuotykių ir kuo didžiausios sėkmės veikloje su Young Living.

3.
Pasirinkimo laisvė

Vienas didžiausių privalumų – jūs kuriate savo komandą, todėl patys galite rinktis su kuo ir kokiu principu norite dirbti. Visa Young Living sistema pagrįsta esminiais partnerio poreikiais, vidinės motyvacijos ir darbo stiliaus atitikimu. Išsirinkę tinkamus partnerius, darbą vykdysite ne tik sklandžiau, bet ir pelningiau.

Erika Kulikaitė-Gintalienė

Visada pavydėjau savo vyrui – rašytojui, kuris turėdamas tikslą, būdamas atsakingas, veržlus ir disciplinuotas gyveno su malonumu ir prasmingai nugyvenamas dieną. Žavėjo ir tai, kad sukurdamas libretą operai ar kitą meno kūrinį, jis su užsidegimu imdavosi naujos užduoties, kuri skatino jį tobulėti, o už ankstesnįjį gaudamas ir premijas ir dividendus ilguoju periodu. Jis turėjo savo laiką, savo turiningą gyvenimą, nuolatinį tobulėjimą ir dar – pinigus! “Vienas žmogus negali pakeisti pasaulio, bet jis gali skleisti žinią, kuri pakeistų pasaulį”. David Aick

Tuo tarpu mano darbas atsakingose pareigose tarptautinėse komercinėse struktūrose buvo tik brangiai apmokama nuolatinė kasdienė rutina, be mano asmeninės vizijos ir turinio. Susikurtas, neva, saugumo jausmas buvo tik įvaizdinis ir labai laikinas, kaip pernykštis sniegas. Mat po trečio vaiko gimties, kai susivokiau ir atsisakiau bukinančio rutininio darbo, man niekas nebemokėjo dividendų už padarytą rimtą įdirbį kompanijų klestėjimui.

Esu girdėjusi, kad labai panorėjus, svajonės pildosi. Sunkiai tikėjau, bet labai norėjau tikėti. Tad po kelių metų laimės paieškų ir jau beatsirandančių dvejonių, aš pagaliau esu čia – savo kelyje ir tęsiu Gary Young viziją, būdama Young Living lojalus bendruomenės narys. Aš auginu savo organizaciją – medį, nuostabių žmonių kolektyvą, dirbančių geranoriškai ir laisvanoriškai vardan mūsų visų gerovės. Dabar ir atradau, kad yra galimybių su malonumu dirbti didelėje komandoje (šimtais žmonių), kur esi savo nuolat augančio verslo savininkas be investicijų ir bankroto rizikos, kur yra nuolatinis augimas ir garantuotas saugumas dėl finansų, kur galima save realizuoti visų sričių specialistams būnant vienoje komandoje,  dirbant su užsidegimu ir laisva valia (be pirmadienio susirinkimų ir nuolatinių ataskaitų).

Esu laiminga prabudus ir turėdama nepaprastus įrankius padėti atrasti save kitiems – veržlioms susivokusioms asmenybėms, ieškančioms turiningo prasmingo gyvenimo vardan šviesesnio mūsų pasaulio, laimingesnės mūsų artimiausios aplinkos.

4.
Stabilumas

Verslo stabilumui išlaikyti nuolat siūlomos lojalumo programos ir mėnesinės akcijos, kurios suteikia net 20-30 proc. nuolaidą Young Living produkcijai. Lojalumą skatina speciali programa, kur ištikimiausi klientai gauna ne tik akcijas, bet ir nemokamos produkcijos bei patrauklesnius pasiūlymus, kvapnias dovanas.

Asta Stankūnaitė

Stabilumą su Young Living padeda jausti patys kompanijos veiklos organizavimo principai: lojalumo programa ir mėnesio akcijos. Lojalumo programa – Essential rewards autoship – tokia patraukli vartotojams, kad dauguma mano komandos narių joje dalyvauja siekdami gauti daugiau vertės. Man ji padeda planuoti visos komandos mėnesio užsakymus, ir žinau kokios grupės apyvartos galiu tikėtis kiekvieną mėnesį. Tai man suteikia daugiau saugumo planuojant šios veiklos gaires ir valdant galimas rizikas. Mėnesio akcijos yra kruopščiai parenkamos, vertingos ir labai patrauklios – tai didelė pagalba motyvuoti, palaikyti lojalius klientus, nes dovanos tikrai pradžiugina ir palepina net išrankiausius.

5.
Augimas be ribų

Priešingai ne dirbdami darbą nuo 8 iki 17 val. jūs neatsimušite į atlyginimo „lubas“ – Young Living suteikia galimybę sukurti neribotas ir stabilias pajamas. Subūrę komandą ir sukūrę verslo sistemą, jūs įjungiate jos mechanizmą – pajamos auga tiesiogiai nesusijusios su jūsų skiriamu laiku šiai veiklai. Svarbiausia tinkamai investuoti laiką pradžioje, kuriant strateginius planus.

Oksana Apanavičienė

Dirbant 10 m. pardavimų srityje, man  visada rūpėjo ir buvo svarbūs trys dalykai: finansinis stabilumas, komandinis darbas ir tobulėjimui tinkama aplinka, kurioje turiu iš ko mokytis ir semtis žinių. Dirbdama pardavimų srityje ir atstovaujant įmonei, mano nuomone, svarbu tikėti pačia kompanija, jos vertybėmis ir nuolat būti įkvėptam jos nešamomis idėjomis. Pirmus penkerius metus mane tenkino visa tai, bet vėliau pastebėjau, kad pradėjau uždavinėti sau klausimą: „O KAS TOLIAU?“.

AŠ Young Living veiklą pamačiau kaip šviesų rytojų. Tikiu, kad su Young Living padirbėjus tiek pat metų, kiek ir šiuolaikiniame versle, idėjus pastangų, idėjus sistemingumo ir energijos – galima sukurti stabilią organizaciją su nuolat augančiomis pajamomis… Dalį savo svajonės šiandien jau turiu. Svarbiausia visame tame: geri santykiai su žmonėmis, su kuriais aš nuolatos kuriu pridedamą vertę sau ir kitiems. Tobulėjimas aromaterapijos verslo organizavimo srityje yra begalinis: visada yra kur augti, ko mokytis ir tai labai įdomu. Tai pat man labai patinka, kad gali verslą vystyti ir už Lietuvos ribų, nors moku puikiai vos kelias kalbas. Tam ribų nėra – turint stiprią komandą… Tai aš ir darau: kuriu tokią komandą, padedu jai tam, kad kiekvienas turėtų galimybė tobulėti ir augti ten, kur jo širdis geidžia.

6.
Palaikymo sistema

Young Living misija ir vertybės jungia stiprius bendraminčius, lyderius, kurie savo ilgamete patirtimi organizuoja įvairios formos palaikymą tiek pradedantiems nariams, tiek stipriai augantiems. Kiekvienas dalyvaujantis Young Living veikloje yra Ambasadorius nešantis gėrio ir gyvybės sėklą į kviekvienus namus. Todėl visa verslo organizavimo sistema yra stabili dėl to, kad savo sričių profesionalai perduoda žinias, patirtis, moko kitus padėti palaikyti kiekvieną prisijungusį prie Young Living įvairiais formatais: asmenine pagalba, konsultacijomis, principu „pirma duoti“, neturint jokių lūkesčių, o tiesiog padedant kiekvienam startuojančiam. Kiekvieno bendraminčio net mažiausias darbelis, prisidėjimas prie sveikatinimo idėjos yra labai svarbus, nes tai gali pakeisti kitų gyvenimą į gerą.

Daiva Bakūnienė

YoungLiving atėjo į mano gyvenimą ieškant veiklos, kuri atitiktų mano asmenines vertybes. Užaugau gamtos prieglobstyje biologo šeimoje, kurioje natūralumas, meilė gamtai, sveikata ir dvasingumas buvo savaime suprantamos vertybės. Ačiū tėvams, kurie išugdė meilės ir tarnystės džiaugsmą. Visos šios vertybės – mano sėkmės YL veikloje tvirti pamatai.

Jau pirmomis veiklos dienomis suvokiau, kad YL kompanija suteikia viską, ko reikia, norint išplėtoti veiklą ir padėti tūkstančiams žmonių būti sveikiems ir laimingiems. Nesvarbu, esi naujokas ar lyderis, gauni visokeriopą palaikymą. Jaučiu didelį dėkingumą Jolantai Puzienei ir Eikai Gintalienei, supažindinusioms su jaukiausiu veiklos formatu – aroma vakarais. Mentorių profesionalumas ir entuziazmas paskatino sekti pavyzdžiu ir šią patirtį perduoti komandos bendraminčiams. Aroma vakarai  iki šiol išliko neįkainojamu formatu , kurio metu kartu su komandos bendraminčiais  dalinamės patirtimi ir žiniomis, naudojant eterius bei kitus kompanijos produktus.

YL kompanijoje susiformavo tvirta koncepcija „ duoti be jokių lūkesčių“: svarbiausia – PADĖTI žmogui.  Ir vartotojai, ir atėję vystyti verslą turi vienodas galimybes susipažinti su produktais, kompanijos filosofija, kompensacijos planu, gali dalyvauti webinaruose, seminaruose ir kt. renginiuose. Suteikiama galimybė dalyvauti verslumo mokymuose, „Proveržio“ studijoje, vykti į konferencijas ir konvencijas užsienio valstybėse. Kiekvienas yra laukiamas  YL kompanijos ūkiuose, išsidėsčiusiuose po visą pasaulį, kur gali asmeniškai prisiliesti prie „Seed to seal“ proceso: paliesti, pamatyti, pažinti augalo kelią „iki  kamštelio“. Visa ši palaikymo sistema ir organizuotas virtualus ofisas bei kvalifikuota aptarnaujančio personalo pagalba suteikia verslo organizavimo sistemai stabilumą, saugumą ir SĖKMĖS garantiją.

Aromaterapija šiais laikais yra ne prabanga, o būtinybė, bet ne kiekvienam, o tik tiems, kurie vertina kokybę, kurie rūpinasi sveikatos prevencija, kurie nori gyvenimo kokybę pagerinti visose rūpimose srityse: emocinėje ir fizinėje sveikatoje, norint išlaikyti fokusą atliekant skubius ir svarbius darbus, priimant sprendimus ir siekiant jų maksimalaus teisingumo, harmonizuojant vidinę ramybę bei gerinant porų santykius.

Būtent pradedant pažintį su Young Living išskirtinės kokybės eteriniaias aliejais-  patraukliausia tai pradėti nuo kasdienio naudojimo 11 aliejų rinkinio, kurį sudaro:

 • Dewdrop“ arba „Aria“ difuzeris;
 • 11 aliejų po 5 ml, skirtų naudoti kiekvienai dienai;
 • 2 pakeliai po 60 ml goji uogų sulčių „NingXia Red“;
 • 10 eterinių aliejų mėginukų („Lavender“, „Peppermint“, „Peace&Calming“, „Lemon“, „Thieves“);
 • Eterinių aliejų aprašymai/kortelės;
 • eterinių aliejų buteliukai (2 ml talpos);
 • eterinių aliejų aprašymas, katalogas.

Kodėl geriausia pradėti nuo šio rinkinio:

 • tai ekonomiškiausias variantas;
 • pajusite visumą kasdienio naudojimo kvapų;
 • galėsite kasdien rytais ir vakarais turėti prabangiausią SPA savo namuose naudojant difuzorių ir pasirinktinai 11 kvapų;
 • visada po ranka turėsite visus kasdienius klausimus sprendžiančius aliejus esant slogai, kosuliui, miego sutrikimuis, nugaros, raumenų ar sąnarių skausmui, virškinimo sutrikimui, geresnės nuotaikos poreikiui, streso mažinimui ir kt.
 • gausite individualią konsultaciją ir edukacinį palaikymą pritaikytą jūsų individualiems poreikiams.

Norėdami įsigyti, spauskite čia.

turite klausimų? KONTAKTAI
Jolanta Puzienė
+370 672 00234
info@jolantayoung.com
www.youngliving.com