kodėl pasirinkau Young Living?

Aromaterapija mano gyvenime atsirado nuolat keliant sau klausimą: kaip turiu gyventi, kad užkirsčiau kelią ne tik savo, bet ir artimųjų sveikatos negalavimams ir kasdien jaustis puikiai? Po ilgų paieškų, kurios ne visuomet atnešdavo teigiamą rezultatą, atradau aromaterapiją. Jos gydomasis poveikis tapo neatsiejama mano ir mano šeimos gyvenimo būdo dalis. Young Living veiklos koncepcija atitiko man nuo vaikystės įskiepytas vertybes – natūrali gamtos jėga geriausiai apsauganti nuo žalingo aplinkos poveikio sveikatai ir tai turi būti prieinama kiekvienam.

Nors pagal išsilavinimą esu pramonės inžinierė, tačiau per 12 metų teko paragauti ir teisinio, ir finansinio darbo duonos, įgyvendinant Europos Sąjungos paramos finansavimą Lietuvoje. Gausėjant šeimai, supratau šeimai skiriamo laiko svarbą. Pradėjusi ieškoti naujų galimybių, iškėliau sau kelis svarbius tikslus: platesnių finansinių galimybių bei laisvesnio darbo grafiko, visapusiško tobulėjimo.

Taip atsirado stiprus vidinis poreikis realizuoti save ten, kur matau daugiau prasmės ir vertės padedant žmonėms turėti geresnį gyvenimą – juos įkvėpti gyventi sveikiau, įdomiau, į viską žvelgti kūrybiškiau. Suvokiau, kad augdama kaip profesionalė, galėsiu padėti ne tik sau, bet ir kitiems. Šie tikslai mane motyvavo pradėti profesinį tobulėjimą nuo nulio ir su entuziazmu pasinerti į Young Living siūlomas galimybes.

Pažintį su Young Living pradėjau 2014 m. rugsėjį. Per trumpą laiką išklausiau seminarus apie išskirtinės kokybės aromaterapiją net 4-iose užsienio šalyse: Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Kroatijoje bei Prancūzijoje. Siekiant dar labiau pasisemti žinių apie aromaterapijos teikiamą naudą, teko perskaityti nemažai užsienio literatūros. Mane, kaip kitus šio produkto vartotojus, sužavėjo išskirtinės eterinių aliejų savybės, paprastas pritaikomumas kasdienybėje bei saugumas. Deja, bet dar labai maža dalis vartotojų Europoje yra susipažinę su aromaterapijos teigiamu poveikiu sveikatai, todėl stengiuosi plėsti bendraminčių ratą ir siųsti šią kvapnią žinią į kiekvienus namus.

Mano misija – parodyti, kad eteriniai aliejai ne tik gerina sveikatą, bet gali padėti ir šeimoms, ypač vaikams, spręsti tiek emocines, tiek fizines problemas, skatinti žingeidumą, kūrybiškumą bei tarpusavio supratimą. Taip pat, svarbu išmokyti pasirinkti kokybišką produktą, nes tokių pasaulyje yra vos 1-2 procentai.

turite klausimų? KONTAKTAI
Jolanta Puzienė
+370 672 00234
info@jolantayoung.com
www.youngliving.com