D. Gary and Mary Young vizitas Lietuvoje

Mieli Young Living kolegos,

Kviečiame Jus dalyvauti regioninėje Young Living konferencijoje Lietuvoje, Vilniuje. Dėmesio: registruokitės kaip galima anksčiau, jei norite užsitikrinti vietą šiame išskirtiniame renginyje!

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas unikalus renginys, kuriame lankysis Young Living kompanijos įkūrėjas D. Gary Young su žmona Mary Young, kompanijos Young Living vadove.

Tai ypatingas vizitas, kurį įkvėpė Lietuvos – vienos greičiausiai augančių rinkų Europoje – verslo rodikliai.
Šiuo apsilankymu kompanijos vadovai siekia išreikšti padėką pradininkams, įvedusiems ir įtvirtinusiems Young Living verslą ne tik Lietuvoje, Pabaltijyje, bet ir už jo ribų, įtakojusiems tolimesnę sparčią verslo plėtrą visoje Europoje.

Gary Young didžiąją savo gyvenimo dalį skyrė augalų atradimui bei eterinių aliejų gamybai. Jis yra laikomas vienu didžiausių eterinių aliejų ekspertų, turinčiu daugiau nei 30 metų patirtį augalų auginimo, distiliavimo bei eterinių aliejų gamybos srityje. Jo įkurta bendrovėYoung Living šiandien žinoma kaip ypatingai grynų ir aukščiausio kokybės eterinių aliejų gamintoja pasaulyje, turinti nuosavus augalų ūkius, kokybės patikrą, laboratorijas ir daugybę mokslinės informacijos bei žinių.

Mary Young yra aktyvi pasaulinio lygio verslo žinovė, puiki bendrovės vadovė, strategė ir įkvepianti lyderė, turinti didžiulę patirtį sveikatinimo produktų rinkodaros ir verslo valdymo srityje. Ji yra puiki mentorė, įkvepianti ir padedanti Young Living nariams puoselėti kompanijos misiją. Su tiesiogine rinkodara susipažinusi 1985 metais, per du metus sukūrė sėkmingą multimilijoninį verslą.

Nepraleiskite progos būti šio išskirtinio renginio dalyviu, būkite įkvėpti Young Living steigėjų bei kitų puikių lektorių!
Esate mielai laukiami šiame ypatingame renginyje, kur susipažinsite su sėkmingais žmonėmis iš JAV bei Europos.
Sužinokite, kaip teigiamai įtakoti savo gyvenimo būdą ir tiesiog puikiai praleiskite laiką!

Dalyvavimo konferencijoje kaina 1 (VIENAM!) asmeniui:

  • 30 eur (dalyvavimas, pietūs, kavos pertrauka)
  • 70 eur (dalyvavimas, pietūs, kavos pertrauka, 1 nakvynė vienam asmeniui dviviečiame kambaryje kovo 4-5 d. (kambarį dalijantis su kitu asmeniu) Dėmesio: šį paketą galima įsigyti iki vasario 16 d.
  • 110 eur (dalyvavimas, pietūs, kavos pertrauka, 2 nakvynės vienam asmeniui dviviečiame kambaryje kovo 4-6 d. (kambarį dalijantis su kitu asmeniu) Dėmesio: šį paketą galima įsigyti iki vasario 16 d.
  • 150 eur (dalyvavimas, pietūs, kavos pertrauka, 3 nakvynės vienam asmeniui dviviečiame kambaryje kovo 4-7 d. (kambarį dalijantis su kitu asmeniu) Dėmesio: šį paketą galima įsigyti iki vasario 16 d.

Įsigyjant paketą su nakvyne, bus galima neribotai naudotis viešbučio SPA.

Bilietus galite įsigyti ČIA.

 

KONFERENCIJOS VIETA:

 

Vilnius Grand Resort, Ežeraičių km, Ežeraičių g. 2, Vilnius 14200

KONFERNCIJOS LAIKAS: 11.00 – 18.00 val.

Bus sinchroninis vertimas į lietuvių ir rusų kalbas.

turite klausimų? KONTAKTAI
Jolanta Puzienė
+370 672 00234
info@jolantayoung.com
www.youngliving.com