Eterinių aliejų kokybė

Tobulėjant ir kuriant savo gyvenimą spalvingesniu, aromaterapija eterinių aliejų forma atkeliauja pirmiausiai susipažinus ir atsirinkus saugiausią ir tada geriausią eterinį aliejų. Kokybišką ir efektyvų, veiksmingą eterinį aliejų nėra paprasta atrasti šiandieninėje komercinėje aplinkoje, o tuo labiau jei tai liečia mūsų sveikatą ir sėkmę. Teko gerokai pastudijuoti kas ir kaip:

Didžioji dalis (apie 70 proc.) eterinių aliejų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje sudaro sintetiniai eteriniai aliejai, kurie naudojami kvepalų, žvakių, baldų pramonėje ir kitur.

Kita dalis (apie 25 proc.) eterinių aliejų yra suklastoti, t.y. sumašyti su sintetiniais ar kitais priedais. Sintetiniai priedai gali labai įvairiai sureaguoti tepant ant odos, o ypač jei ji yra jautresnė.

Nedidelė dalis yra natūralūs-augaliniai kurie yra dviejų rūšių – gryni ir terapinės klasės:

  • Gryni eteriniai aliejai yra šimtas procentų natūralūs, bet juose nėra pakankamai fitocheminių medžiagų, kurie darytų maksimaliai efektyvų poveikį mūsų organimui ir garantuotų saugumą juos vartojant. Tuo tarpu terapinės klasės eteriniai aliejai yra aukščiausios kokybės ir jų rinkoje yra vos 1-2 proc. Jie yra ne tik gryni, bet ir juose yra maksimaliai galimas užtikrintas įvairių fitocheminių medžiagų kiekis, kuris tikrinamas laboratorijose ir garantuoja tą poveikį, apie kurį mūsų senolės kalbėjo ir įvairūs raštai bylojo.
  • Naudojant terapinės klasės eterinius aliejus – būtent aukščiausios kokybės eterinius aliejus organizmas yra lengvai išvalomas nuo naftos produktų, sintetinių priedų ir kitų įvairių toksinų. Terapinės klasės eterinius aliejus saugu vartoti net į vidų, tačiau tai turi būti daroma labai atsakingai, turint pilnavertę informaciją ir esant tikru dėl produkto kokybės. Labiausiai tinkami organizmo valymui citrusinių vaisių eteriniai aliejai: citrina, mandarinas, greipfruktas, laimas, bergamotė ir jų kompozicijos (mišiniai).

terapiniai

turite klausimų? KONTAKTAI
Jolanta Puzienė
+370 672 00234
info@jolantayoung.com
www.youngliving.com